Haeger Baard & Haar Trimmer | HC-010.008A | 10W | Inclusief Accessoires | Verstelbaar
Uitverkocht
29 verkocht afgelopen week
Snel & veilig betalen met IDEAL, Creditcard, Bancontact & nog veel meer.
Gegarandeerd veilig betalen
12.000+ tevreden klanten
Specialist in luxe merken
Beschrijving
De Baard en haar trimmer Haeger HC-010.008A 10 W is een exclusief topproduct voor lichaamsverzorging. Als je op zoek bent naar de beste producten voor persoonlijke hygiëne, zijn onze 100 % originele Haeger producten precies wat je zoekt.
  • Afmeting:
    • 3 mm
    • 6 mm
    • 9mm
    • 12mm
  • Vermogen: 2100 W
  • Inclusief:
    • Olie
    • Reinigingsborstel
  • Messen: Roestvrij staal
  • Verwisselbare koppen: x4
  • Soort: Elektrisch scheerapparaat
  • Insteekproduct: Ja
  • Type stekker: EU-stekker
  • Land/regio van fabricage: Spanje
  • Materiaal: Roestvrij staal
  • Eigenschappen: ergonomisch
  • Voedingsbron: Elektrische kabel
Productinformatie
SKU5608475013072
EAN5608475013072
lijn892004320
Klant Beoordelingen
Nog geen reviews.
Meestgestelde vragen over Baard en haar trimmer Haeger HC-010.008A 10 W
Wat is de levertijd?
Wij leveren in zowel Nederland als België.
Je kunt bij ons betalen met iDeal, Creditcard, Bancontact, Apple Pay, Google Pay & Klarna.
Jouw bestelling
100%